• Yanmar meremootorid -25 %!

  Aeg vahetada mootorit – kvaliteetse Yanmar meremootori saad nüüd kätte kuni 25 % soodsamalt! Tutvu valikuga siit ja küsi pakkumist. Kampaania kestab kuni 30.04.2021. Kvaliteettehnikast leiad kvaliteetsed Yanmar meremootorid. Yanmar mootoreid valmistatakse aastast 1912 jaapanlaste täpsuse ja professionaalsusega. Pika arendustöö tulemusena on Yanmar mootorid ökonoomsed, loodussõbralikud ja väga hea kaalu-võimsuse suhtega.  

 • Sügiskampaania – mootorid hooldusesse

  Kvaliteettehnika kutsub Suzuki päramootoreid sügishooldusele!

 • Meie tootevalik laienes – Kimple paadid

  Kimple alumiiniumist paate toodetakse aastast 1998 ja neid tarnitakse enam kui 30 riiki üle maailma. Tegu on kerge, ent vastupidava alumiiniumist kalastuspaadiga, millel on madal süvis ning kõrge parras. Väärtustades keskkonda valmivad paadid 85% ulatuses taaskasutatud alumiiniumist. Vaata Kimple Adventure 450SC paati siit.

 • Meremess 2017

  Kvaliteettehnika parimad osalevad ka selle aasta Meremessil. Kohapeal on esindatud Suzuki paadimootorid – tule astu läbi ja saa osa suurepärastest messipakkumistest. Tutvu paadimootorite pakkumistega siit. Pakkumised kehtivad märtsikuu lõpuni. Hea huviline, ootame sind Meremess 2017, mis toimub Eesti Näituste messikeskuses 17.-19. märtsil.

 • Suzuki esitleb uusi mootoreid DF150AP/DF175AP

  Suzuki Motor Corporation esitles Genoa paadimessil Itaalias uusi mootoreid – nendeks on Suzuki DF150AP ning Suzuki DF175AP. Need mootorid on elektroonilise juhtimisega ent uuendustest on neil mootoritel ka Suzuki Selective Rotation.  See tähendab seda, et mootorit saab panna pöörlema mõlematpidi. Loe pikemat uudist ja vaata pilte siit.

 • Uue kodulehe lansseerimine

  2016. aasta märtsikuus valmis kvaliteettehnika uus koduleht. Uuelt kodulehelt leiad detailse info meie poolt pakutavate toodete kohta, lisaks leiad siit meie edasimüüjate kontaktid.

 • Meremess 2016

  Kvaliteettehnika parimad osalevad ka selle aasta Meremessil. Kohapeal on esindatud Suzuki ja Yanmar mootorid –  tule astu läbi ja saa osa suurepärastest messipakkumistest. Meie seltsis on sellel aastal ka Marwi esindajad, kes pakuvad hõrke krevette, rannakarpe, vähisabasid ja maitsvad mereande erinevates kastmetes – kohapeal saab head ja paremat degusteerida. Hea huviline, ootame sind Meremess 2016, mis toimub […]

 • Suzuki juubeliaasta

  2015. aastal täitus Suzukil 50 aastat! Alates 1965, kui toodeti esimene Suzuki paadimootor D55 kuni tänase päevani on kokku toodetud hulgaliselt innovatiivseid, kergeid ja võimsaid kuni 300 hobujõuliseid mootoreid.   Vaata SIIT meie põnevat plakatit, mis tutvustab meie ajalugu koos mootoripiltidega.

 • Suzuki tõi 2014 esikoha

  SUZUKI DF25A/DF30A MOOTORID EDUKAD FLORIDA SHOWL! Suzuki uued DF25A / DF 30A mootorid võitsid 2014 oktoobris taas esikoha IBEX showl. Need uued mootorid pärjti tiitliga “Innovation Award 2014”. Inovatsiooniauhind tuli eelkõige just laagritel olevate nookurite tõttu, mis on esimakordselt kasutusele võetud omas võimsuseklassis. Samuti on DF25A / DF30A puhul kasutatud mitmetes sõlmedes komposiitmaterjale, mis tagavad […]