DF30 ATH/AQH/AQHE 4 800 €

Suzuki päramootor DF30 ATH/AQH/AQHE

Suzuki päramootor DF30 ATH/AQH/AQHE on oma klassi üks kergemaid rumplist juhitvaid päramootoreid. Hoolimata väiksest kaalust on DF30 ATH/AQH/AQHE varustatud kõige värskema tehnoloogiaga nagu näiteks Lean Burn -tehnoloogia mis tagab vaieldamatult madalaima võimaliku kütusekulu. Easy Start – elektristarter ja elektriline tim/tilt lisavad kasutusmugavust. Elektrooniline sissepritse süsteem võimaldab vajadusel kiiret diagnostikat ning teavitab kasutajat hoolduse vajadusest. Mootori korpuse peale paigaldatud LED märgutuled annavad teavet ülekuumenemisest, õlirõhu puudumisest ja muudest mootori juhtsüsteemidega seotud riketest. Tavapäraste liugpindadega nookurite asemel on kasutusel rullikutega nookurid, mis vähendavad hõõrdumist ja pikendavad mootori eluiga.

DF30 ATHL standardvarustusse kuulub sõukruvi, 25 liitrine kütusepaak, kütusevoolik, 12V / 14A generaator, elektristarter ja elektriline trim/tilt.
DF30 ATHL on saadaval ainult L 20” veojalaga.
DF30 AQHL standardvarustusse kuulub sõukruvi, 25 liitrine kütusepaak, kütusevoolik, ja gaasivedruga kallutus.
DF30 AQHL on saadaval ainult L 20” veojalaga.
DF30 AQHEL standardvarustusse kuulub sõukruvi, 25 liitrine kütusepaak, kütusevoolik, 12V / 14A generaator, elektristarter ja gaasivedruga kallutus.
DF30 AQHEL on saadaval ainult L 20” veojalaga.

Tutvu mudelivalikuga.

Tutvu lisavarustusega.

Tagasi