DF25 AT/ATH Alates 4 920 €

Suzuki päramootor DF25 AT/ATH

Suzuki päramootor DF25 AT/ATH on oma klassi üks kergemaid päramootoreid. Hoolimata väiksest kaalust on DF25 AT/ATH varustatud kõige värskema tehnoloogiaga nagu näiteks Lean Burn -tehnoloogia mis tagab vaieldamatult madalaima võimaliku kütusekulu. Elektristarter ja elektriline tim/tilt lisavad kasutusmugavust. Elektrooniline sissepritse süsteem võimaldab vajadusel kiiret diagnostikat ning teavitab kasutajat hoolduse vajadusest. Mootori korpuse peale paigaldatud LED märgutuled annavad teavet ülekuumenemisest, õlirõhu puudumisest ja muudest mootori juhtsüsteemidega seotud riketest. Tavapäraste liugpindadega nookurite asemel on kasutusel rullikutega nookurid, mis vähendavad hõõrdumist ja pikendavad mootori eluiga.

DF25 ATL standardvarustusse kuulub sõukruvi, 25 liitrine kütusepaak, kütusevoolik, 12V / 14A generaator, elektristarter, kaugjuhtimine (külgpult komplektis) ja elektriline trim/tilt.
DF25 ATL on saadaval ainult pika L 20” veojalaga.
DF25 ATHL standardvarustusse kuulub sõukruvi, 25 liitrine kütusepaak, kütusevoolik, 12V / 14A generaator, elektristarter, käsijuhtimine, elektriline trim/tilt.
DF25 ATHL on saadaval ainult pika L 20” veojalaga.

Tutvu mudelivalikuga.

Tutvu lisavarustusega.

Tagasi