190BR / BRf 18900 €

190BR on kiire, sportliku kerega reisi ja lõbusõidupaat. Ta on kergesti juhitav ja tänu uuele kerekujule liugleb paat sujuvalt läbi lainete ning tema sooritusvõime on AMT tavapärasele tippklassile kohane. Uus kere tagab madalama kütusekulu ja kuna kütusepaak on suur, on paadiga võimalik läbida pikemaid vahemaid. Sportlik ja lennukas välimus ei ole vähendanud paadi ökonoomsust ja suurepäraseid sõiduomadusi. Paadis on rohkesti hoiuruumi ning palju vaba liikumispinda.  AMT „alati kaldale“ konstruktsioon tagab paadi ujuvuse ka tõsise kerevigastuse puhul. Isetühjenev peatekk ei lase paadil vihmaveega täituda, ning paati võib muretult ka pikema aja jooksul sadamas hoiustada.

Lisavarustusena on võimalik tellida paat koos alumiiniumist väliskerega, mis muudab madalas rannikumeres navigeerimise veelgi muretumaks.

AMT 190BR standardvarustuse hulka kuulub tekivarustus, mis koosneb neljast vendrist, kaiotstest ja ankrust koos otsaga. Kõik panipaigad on varustatud Abloy peavõtme lukusüsteemiga, mis võimaldab ka väärtuslikumaid esemeid muretult ja mugavalt paati hoiule jätta. Paadi kere on tähistatud Securmark turvamärgistusega mis lisab omanikule meelerahu. Suzuki lisab sellele enda poolt veel päramootori (alates DF70) immobilaseri mis välistab mootori käivitamise soovimatute isikute poolt. AMT ja Suzuki paadikomplekt on varustatud alumiiniumist sõukruviga, 3,5“ värvilise multifunktsionaalse näidiku (alates DF70) ja akuga. Multifunktsionaalne näidik omab lisaks ka NMEA 2000 liidest, mis teeb kaardiplotteri ühendamise mootoriga lihtsaks ning kiireks. Lai valik lisavarustust tagab selle, et igaüks saab komplekteerida endale meelepärase paadi.

Hinnakiri
Tagasi