175BR / BRf 14 300 €

AMT 175BR väljatöötamisel olid tähelepanu keskmes ohutus, kasutamise kergus ja stiilne disain. Paadi kere on kõigis tingimustes töökindel, püsiv ja tagab mistahes ilmastikutingimuste puhul ladusa ja nauditava sõidu. 175BR sisekujunduse puhul on ruum maksimaalselt hästi ära kasutatud ning tegemist on ühega oma kategooria kõige ruumikamatest mudelitest. Paadis on takistusteta kõndimisruumi, mugavad kohad reisijatele, ruumikad panipaigad ning kõik paadi kasutamiseks vajalikud vahendid on paigutatud silmatorkavatesse kohtadesse. Konsoolide vaheline uks on üheosaline mis pakub head kaitset tuule eest ning seda on kerge kasutada. Kõige selle eesmärgiks on tagada ohutu ja muretu paadisõit nii veel kui ka sadamas viibides. AMT „alati kaldale“ konstruktsioon tagab paadi ujuvuse ka tõsise kerevigastuse puhul. Isetühjenev peatekk ei lase paadil vihmaveega täituda, ning paati võib muretult ka pikema aja jooksul sadamas hoiustada.

Lisavarustusena on võimalik tellida paat koos alumiiniumist väliskerega, mis muudab madalas rannikumeres navigeerimise veelgi muretumaks.

AMT 175BR standardvarustuse hulka kuulub tekivarustus, mis koosneb neljast vendrist, kaiotstest ja ankrust koos otsaga. Paadi kere on tähistatud Securmark turvamärgistusega mis lisab omanikule meelerahu. Suzuki lisab sellele enda poolt  veel päramootori (alates DF70) immobilaseri mis välistab mootori käivitamise soovimatute isikute poolt. AMT ja Suzuki paadikomplekt on varustatud alumiiniumist sõukruviga, 3,5“ värvilise multifunktsionaalse näidiku (alates DF70) ja akuga. Multifunktsionaalne näidik omab lisaks ka NMEA 2000 liidest, mis teeb kaardiplotteri ühendamise mootoriga lihtsaks ning kiireks. Lai valik lisavarustust tagab selle, et igaüks saab komplekteerida endale meelepärase paadi.

Andmeleht Hinnakiri
Tagasi